تهران
تهران
+021 33281822 شنبه - پنجشنبه 07:00 - 18:00 تهران-شهرك صنعتي خاوران
گواهینامه
ISO 9001:2015
توانمندي
دقت در توليد
سري تراشي
توليد انبوه
سفارش

تراشکاری قطعات فولادی

فولاد خوش تراش - آهن اتومات

مجموعه صنعتی ایران صنعت برای بیش از 20 سال  تراشکاری و سری تراشی قطعات فولادی و آهنی را برای طیف وسیعی از صنایع انجام میدهد. شما میتوانبد برای سفارش ساخت قطعات فولادی ، نقشه قطعات خود را برای ما ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

قطعات فولادی (آهنی)

فولاد یک آلیاژ محبوب فلزی است که بیشتر از آهن و مقداری کربن تشکیل شده است. عناصر مانند منگنز ، کروم ، وانادیوم و تنگستن در بعضی از موارد اضافه میشوند.

تولید مدرن فولاد و تولید انبوه آن به صورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد از سال 1858 آغاز شد.فولاد رسانا حراراتی، بسیار مقاوم در برابر خوردگی ، انعطاف پذیر و چکش خوار است.

انواع اکتسرود ها فولادی آهنی

کاربرد های قطعات فولادی (آهنی)

  • قطعات خودرو
  • اجزای هواپیما
  • تجهیزات ساخت و ساز
  • ماشین سازی
  • میل لنگ

فولاد A36

یک فولاد نورد-گرم متداول با سطح سخت تر از فولاد های نورد-سرد است. بازده استحکامی پایین تر از 1018 که باعث میشود راحت تر خم شود اما قابلیت ماشین کاری را کاهش میدهد.اغلب در صفحات ستون ها ، فریم های دستگاه و تجهزیات خودرو ها مورد استفاده قرار میگرد.

فولاد 1018

یک فولاد نورد-سرد متداول با استحکام و انعطاف پذیری بالا میباشد.سطح پرداخت و قابلیت جوشکاری عالی دارد و نسبت به آلیاژ های فولاد با کربن پایین قابلیت ماشین کاری بهتری دارد. اکثرا در صفحات نصبی ، فضاپیما ها و فیکسچر ها مورد استفاده قرار میگرد.

فولاد ابزار D2

مقاومت عالی در برابر سایش و خوردگی و به خاطر سختی که دارد مشهور است. به طور معمول برای قالب های فشاری بلند مدت ، قالب های پولک زنی و همچنین تیغه های ابزار تراش و گیج های اندازه گیری  استفاده می شود.

فولاد ابزار O1

در برابر سایش و ساییدگی مقاوم میباشد و قابلیت ماشین کاری بالایی دارد. کاربرد های معمول شامل ابزار پانچ و قالب فشاری ، بوشینگ ، ابزار تراش و گیج های اندازه گیری است.

سفارش تراشکاری قطعات فولادی(آهنی)

این مجموعه برای تولید قطعات فولادی(آهنی) خود از مقاطع برنجی درجه یک آنالیز شده و دارای استاندارد استفاده میکند همچنین شما میتوانید مواد اولیه قطعات خود را تهیه و برای بخش تولید ارسال بفرمایید. جهت سفارش ساخت و تراشکاری قطعات فولادی(آهنی) میتوانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال فایل خود و سایر خدمات اقدام نمایید.