تهران
تهران
+021 33281822 شنبه - پنجشنبه 07:00 - 18:00 تهران-شهرك صنعتي خاوران
گواهینامه
ISO 9001:2015
توانمندي
دقت در توليد
سري تراشي
توليد انبوه
سفارش

تراشکاری قطعات برنجی

مجموعه صنعتی ایران صنعت برای بیش از 20 سال  تراشکاری و سری تراشی قطعات برنجی را برای طیف وسیعی از صنایع انجام میدهد. شما میتوانبد برای سفارش ساخت قطعات برنجی ، نقشه قطعات خود را برای ما ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

قطعات برنجی

برنج یک آلیاژ فلزی است که از مس و روی ساخته شده است. به دلیل ظاهر جذاب طلایی ، برنج اغلب در ساخت محصولات تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد.

این آلیاژ غیر مغناطیسی برای ریخته گری مناسب میباشد . از ضریب اصطکاک کم ، نقطه ذوب کم ، قابلیت انعطاف پذیری خوب و مقاومت در برابر خوردگی بالا برخوردار است.

 

کاربرد های قطعات برنجی

  • دستگیره ها
  • بخش هایی از بلبرینگ
  • بوش و بوشن
  • پیچ و مهره
  • شیرآلات
  • چرخ دنده ها
  • لولا درب

برنج خوش تراش

برنج 360

دارای بالاترین امتیاز ممکن ماشین کاری از 100 و به عنوان مرجع برای ماشین کاری سایر فلزات استفاده می شود. کاربرد های آن شامل قطعات تراشکاری برنجی و اتصالات سیال ، اینسرت های رشته ای برای قالب گیری و میلگردهای شیلنگ است.

برنج آهنگری

برنج 377

دارای بالاترین امتیاز قابلیت آهنگری از 100 ، ویژگی های لحیم کاری و جوشکاری خوب و به راحتی ماشین کاری می شود. کاربردهایی در  فلزات مبلمان ، بدنه فیوز دارد.

برنج کم‌عیار

برنج 240

انعطاف پذیری عالی و برای نقش های عمیق ایده آل میباشد. خواص مکانیکی بهتر از برنج 230 ، اما در برابر خوردگی ضعیف تر است. خاصیت گرم و سرد پذیری عالی. کاربرد ها شامل درپوش باتری ، شیلنگ های فلزی انعطاف پذیر ، آلات موسیقی ، شماره گیر ساعت و خطوط پمپ است.

برنج قرمز

برنج 230

مقاومت عالی در برابر خوردگی  آب دریا ، و ایده آل برای کارهای گرم و سرد میباشد. دارای امتیاز ماشین کاری 30 است. کاربرد هایی در ریخته گری بخار و هیدرولیک ، دریچه ها ، لوله ها ، چرخ دنده ها ، سوکت ها و مجسمه ها دارد.

سفارش تراشکاری قطعات برنجی

این مجموعه برای تولید قطعات برنجی خود از مقاطع برنجی درجه یک آنالیز شده و دارای استاندارد استفاده میکند همچنین شما میتوانید مواد اولیه قطعات خود را تهیه و برای بخش تولید ارسال بفرمایید. جهت سفارش ساخت و تراشکاری قطعات برنجی میتوانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال فایل خود و سایر خدمات اقدام نمایید.