تهران
تهران
+021 33281822 شنبه - پنجشنبه 07:00 - 18:00 تهران-شهرك صنعتي خاوران
گواهینامه
ISO 9001:2015
توانمندي
دقت در توليد
سري تراشي
توليد انبوه
سفارش

درباره ما

درباره مجموعه صنعتی تولیدی ایران صنعت

شروع به کار شرکت ایران صنعت

شرکت ایران صنعت در سال 1372 در راستای ایجاد اشتغال و نیز پاسخگویی به بخشی از نیازهای حوزه صنعت کشور در محیطی کوچک در شهر تهران اغاز به کار کرد.شرکت فعالیت خود را تولید انبوه قطعات فلزی رنگین (برنج , آهن , آلومینیوم …) به وسیله فرآیند تراشکاری (سری تراشی) با بهره گیری از تجهیزات به روز و کارآمد قرار داده است . تعداد کارکنان مشغول به کار در ابتدای فعالیت 5 نفر بود . به همت و تلاش شبانه روزی تیم مدیریتی شرکت وبه دنبال ان توسعه شرکت ، در سال 1388 سایت شرکت در محل کنونی شرکت تجهیز و در نهایت در سال 1390 فعالیت شرکت به صورت کامل به محل جدید انتقال یافت . در حال حاضر شرکت ایران صنعت با ایجاد زمینه اشتغال برای 40 نفر از جوانان این مرز و بوم ، تنوع وسیعی از محصولات را در برنامه تولید خود قرار داده است.

گواهی نامه ISO9001:2015

نیازها و انتظارات ذینفعان سازمان عاملی بود که نیاز به ایجاد یک تحول درسازمان احساس میشد. لذا از سال 1394 شرکت ایران صنعت به ایجاد یک واحد با نام تضمین کیفیت  اقدام به پیاده سازی الزامات سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات استاندارد ISO 9001  نمود.و در نهایت درسال 1396 موفق به اخذ گواهی نامه استاندارد ISO9001:2015 از شرکت TUV INTERCERT گردید.

ارزش ها

شرکت ایران صنعت ارزشهای خود را صداقت ، خودباوری، ایحاد ارامش در مشتری ، بهبود مستمر در کلیه زوایای کاری،نواوری در کار و حمایت از ایده ها ،ایمنی در کار و احترام به محیط زیست و ایجاد توازن کار و زندگی برای کارکنان خود قرارداده است

چشم انداز

شرکت ایران صنعت با در نظر گرفتن ذینفعان خود به عنوان بخشی از خانواده ایران صنعت ، چشم انداز خود را تبدیل شدن به مورد اعتمادترین واحد صنعتی در نظر خانواده ذینفعان وارائه پاسخی مشعوف کننده به نیاز های ایشان قرارداده است.

ماموریت

شرکت ایران صنعت فعالیت خود را تولید انبوه قطعات تراشکاری به وسیله فرایند تراشکاری با بهره گیری از تجهیزات به روز و کارآمد در جهت پاسخگویی به بخشی از نیازهای بازار داخلی شامل بازار خودروئی و غیر خودروئی با ایجاد زمبنه اشتغال ایمن و پایدار  برای سرمایه های انسانی خود قرارداده است.تخصص و تجربه همکاران مجموعه و تجهیزات کارآمد و دردسترس به عنوان اصلی ترین ویژگی ممتاز مجموعه میباشد که با استفاده مناسب از ان،  مزیت رقابتی شناخت نیاز مشتریان و تبدیل ان به پاسخ رضایت بخش را ایجاد نموده است. شرکت ایران صنعت شرکتی با در نظر گرفتن ضروریات ایمنی برای همکاران ،  فلسفه وجودی خود را جبران  بخشی از نیاز صنعت و اشتغال  کشور با حرکت در جهت توسعه پایدار می داند.

افزایش راندمان تولید با ایران صنعت

افزایش راندمان

استقرار نظام سنجش، ارزیابی عملکرد، تجزیه و تحلیل نتایج و بازنگری رویه های کاری با رویکرد بهبود مستمر و افزایش راندمان و اثربخشی

کاهش هزینه تمام شده

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه ای در جهت بهره وری و کاهش قیمت تمام شده محصولات با توجه به نظارت مستمر و کادر فنی متخصص

کیفیت برتر قطعات

کیفیت قطعات

ارائه محصولات با کیفیت مورد تقاضای مشتری و دستیابی به ضایعات صفر با بهره گیری از رویکردهای مناسب ، اجرای متناسب به رویکرد ها و در نهایت اندازه گیری ، پایش و تحلیل مناسب

خط مشی ایران صنعت
  • تحلیل مناسب فضای داخل و خارج سازمان در راستای تدوین استراتژی ها جهت دستیابی به اهداف تدوین شده
  • توسعه و بهره گیری از تجهیزات مناسب و دانش فنی سازمان در راستای ارائه محصولات با کیفیت
  • تلاش در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان عزیز ایران صنعت
  • بهبود کمی و کیفی فروش و توسعه بازار صنعتی
  • ارتقاء سرمایه های انسانی به منظور افزایش سطح دانش و تخصص و ایجاد وفاداری
  • توسعه زیرساختها ، دانش و منابع به منظور پاسخگویی مناسب به نیاز ذینفعان
  • تلاش در راستای مدیریت مناسب ریسکها در جهت بهره گیری از فرصتها و مقابله با تهدید ها
  • ایجاد بهبود مستمر در فرایندها با بهره گیری از رویکردهای مناسب ، اجرای متناسب به رویکرد ها و در نهایت اندازه گیری ، پایش و تحلیل مناسب

تجهیزات

در حال حاضر شرکت ایران صنعت بابهره گیری از تراشهای تراپ تعداد کافی در جهت پاسخ به نیاز و سفارشات مشتری از یک سیستم نگهداری و تعمیرات بهره میبرد. این سیستم به شکل قابل توجهی سطح دسترسی به تجهیزات را افزایش داده و زمان در دسترس تجهیزات را تا نزدیک به 100% بهبود بخشیده است.

کنترل کیفیت

یکی از مولفه های دارای اهمیت در نزد مشتریان سازمان علاوه بر مولفه هایی چون تحویل به موقع و قیمت ، کیفیت محصولات تولیدی است .شرکت ایران صنعت در جهت پوشش این نیاز مشتریان اقدام به ارتقاء سطح واحد کنترل کیفیت خود با بهره گیری از همکاران توانمند در این حوزه نموده است. نمونه برداری براساس طرح های کنترل ، در بسایری از موارد کنترل 100% ، و اجرا کنترل فرایند اماری (SPC) روشهای مورد استفاده در واحد کنترل کیفیت با استفاده از ابزارهای دقیق و کالیبره  است.